Budowa domów letniskowych

Marzysz o pięknym, estetycznym i wyjątkowym,  domku letniskowym albo drewnianej rezydencji z kilkoma pokojami, która będzie stałym miejscem do spędzania spokojnych wakacji dla Ciebie i Twojej rodziny?

Polecamy Ci zatem nasze domki letniskowe, które są wynikiem ogromnego doświadczenia w budowie domów w technologii szkieletowej. Największą zaletą domków jest to, iż taki obiekt można postawić niemal wszędzie, dlatego możesz wybrać wyjątkowy zakątek, np. blisko jeziora czy lasu lub choćby w górach.

Mając wielkie możliwości produkcyjne, jesteśmy w stanie wykonywać indywidualne koncepcje, dostosowując budynek do wybranych wizji Klienta.

Mario-Dom współpracuje z wieloma klientami indywidualnymi, jesteśmy również w stanie podjąć współpracę z firmami lub ośrodkami wypoczynkowymi.

 

W ofercie naszej firmy mogą Państwo znaleźć również małe, eleganckie domki ogrodowe, które mogą zostać zaadaptowane w domki narzędziowe, rowerownie czy małe warsztaciki.

 

Zapytają Państwo, czy wykonujemy domki tylko z określonych projektów: Nie, wybudujemy dla Państwa każdy dom drewniany zarówno według projektów własnych, jak i powierzonych.

Współpracujemy również z architektem, który zaprojektuje dla Państwa projekt indywidualny bądź dostosuje gotowy projekt tak, aby spełniał on Państwa oczekiwania.

Działamy dla kompleksowo. Domeną Mario-Dom jest dbałość o najwyższą jakość wykonania wszystkich elementów składowych, a co za tym idzie również całego domku.

 

Wykorzystujemy tylko sprawdzone, wysoko jakościowe oraz bezpieczne dla środowiska surowce. Nasi pracownicy są nieustannie szkoleni z nowatorskich rozwiązań technologicznych, a w połączeniu z ich doświadczeniem pozwala to zaspokoić indywidualne oczekiwania klienta. Wszystko po to, aby w pełni zaspokoić oczekiwania klienta i oferować tylko to, co najlepsze.