Budowa garaży wiat garażowych

Korzystając z wieloletniego doświadczenia w budowie domów w technologii szkieletowej, naszym klientom oferujemy również  garaże oraz wiaty garażowe w technologii szkieletowej.

Wiaty garażowe mogą być przytwierdzone do elewacji budynku lub postawione na stabilnym podłożu.

Prowadzimy również przebudowy istniejących wiat garażowych, jak i ich naprawy.Drewniana wiata garażowa jest idealnym sposobem do zabezpieczenia swojego samochodu, jak i wielu innych rzeczy. Warto podkreślić że wiaty samochodowe nie wymagają uzyskania pozwolenia.

 

Zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą w celu ustalenia szczegółów budowy wiaty garażowej. Obiecujemy, że będą Państwo zadowoleni z kompleksowości oferty naszej firmy oraz profesjonalnemu podejściu do powierzonych nam zadań.

 

Przy każdym zleceniu staramy się sprostać wymagania naszych klientów, zarówno w aspekcie jakościowym, jak i finansowym.

Drewno stosowane do budowy garaży lub wiat garażowych zawsze sprowadzane jest z Austrii, posiada wszelkie atesty, jest suszone komorowo do wilgotności 14%.

Decydując się na współprace z firmą Mario-Dom mają Państwo pewność, że nie wyrzucają pieniędzy w błoto, a zamówiony garaż będzie solidnie służył przez kilkanaście lat.

 

Zapewniamy fachowe porady, a efekty naszej pracy można zobaczyć w dziale realizacje, gdzie znajduje się kilka wykonanych przez naszą firmę wiat garażowych.