Nasza Oferta

Oferta naszej firmy

  Specjalizujemy się w budowie technologią szkieletową, zajmujemy się tym fachem od ponad 15 lat i jesteśmy tym samym najbardziej doświadczoną ekipą budowlaną w regionie, która tak dobrze zna się na budowie systemem kanadyjskim. Współpracujemy z tartakami z Austrii, które dostarczają drewna na konstrukcje budowanych przez nas domów, drewno posiada wszelkie atesty i certyfikaty drewna konstrukcyjnego. 


  Naszą firmę wyróżnia: 
  -Profesjonalne podejście do klienta 
  -Realne terminy wykonania 
  -Materiały budowlane najwyższej jakości 
  -Bardzo niska cena w stosunku do oferowanej jakości 
  -Ponad 15-letnie doświadczenie. 


   Jeżeli poszukujesz wykonawcy, który bezproblemowo wykona swoją pracę w terminie, krótszym niż się spodziewasz, to nie czekaj i skontaktuj się z nami już dziś!
Skontaktuj się z nami

Budowa domów szkieletowych

Specjalnością w naszej ofercie są domy szkieletowe (kanadyjskie). Domy budowane przy użyciu tej technologii są ekologiczne i ekonomiczne, a ich budowa trwa przeciętnie około czterech miesięcy.

Remonty dachów

Oferujemy swoim klientom, kompleksowe remonty dachów, do wyboru klient posiada takie materiały jak: dachówka ceramiczna ,betonowa , gont bitumiczny, papa termozgrzewalna , blachodachówka.

Budowa wiat garażowych

Oferujemy budowę drewnianych (szkieletowych) wiat garażowych, z możliwością przylegania do ścian budynku lub jako wolnostojąca konstrukcja na wcześniej przygotowanej nawierzchni. Wiaty garażowe to świetna alternatywa dla droższych garaży w pełni zabudowanych.